Regulamin

Zamówienia realizowane są na następujących zasadach:

 1. Strona jest internetową prezentacją oferty
  Laser Studio Design Bartłomiej Oziębło
  ul. Królowej Jadwigi 130
  30-212 Kraków.

 2. Przyjęcie zamówienia potwierdzane jest mailem w ciągu 3 dni roboczych.
  W przypadku gdy zamówienie musi być wykonane szybciej prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 3. Realizacja zamówienia następuje po dokonaniu przedpłaty lub zgody na wysyłkę za pobraniem. Wyboru formy płatności dokonuje się przy składaniu zamówienia.
  Inne formy płatności są dopuszczalne tylko i wyłącznie za obustronnym porozumieniem.

 4. Jeżeli klient nie może odebrać zamówienia osobiście, zakupiony towar jest przesyłany pocztą bądź firmą kurierską. Zamówienia powyżej 100 sztuk zawieszek, dostarczane są na koszt Laser Studio Design. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne straty spowodowane przez pocztę lub firmę kurierską.

  • 4a. Torebki papierowe przesyłane są na koszt zamawiającego, chyba że zostaną zamówione wraz z       zawieszkami, przy czym ilość zamówionych zawieszek wynosi nie mniej niż 100 sztuk.
  • 4b. Książeczki zdrowia dla zwierząt przesyłane są na koszt zamawiającego. 

 5. Zwroty:
  W przypadku przedmiotów wykonywanych na zamówienie - a takimi są przedmioty prezentowane na tej stronie - nie ma możliwości zwrotu.

 6. Reklamacje:
  Po zatwierdzeniu projektu nie uwzględniamy reklamacji wynikłych z pomyłek w tekście dostarczonym przez klienta, lub niezgodności projektu z oczekiwaniami odbiorcy. Z tego powodu prosimy o uważne sprawdzanie projektów i zgłaszanie wszelkich uwag i życzeń przed zatwierdzeniem.
  Podstawą do reklamacji może być istotna niezgodność z zatwierdzonym projektem lub uszkodzenie wyrobu wynikłe z winy wykonawcy.

 7. Dane osobowe i teleadresowe Klienta oraz adres e-mail będą przetwarzane zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych wyłącznie w celu realizacji zamówień i na potrzeby Laser Studio Design.
  Nie będą udostępniane osobom trzecim.

 8. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia w przypadku danych niepełnych lub budzących wątpliwości.
  Zastrzegamy sobie możliwość rezygnacji z realizacji zamówienia w przypadku, gdy materiały konieczne do jego wykonania okażą się niedostępne. O zaistniałej sytuacji klient zostanie niezwłocznie poinformowany za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.

 9. W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności prosimy o przesłanie zapytania mailem na adres: biuro@lsd.net.pl

 10. Dokonując zakupu klient akceptuje postanowienia niniejszego regulaminu.