Zawieszki

PUPIL-ID to zawieszka, którą lekarz weterynarii zapina do obroży psa bądź kota z informacją, iż zwierzę odbyło w danym roku szczepienie na wściekliznę. Zawiera ona informację o roku szczepienia, nazwie i adresie Gabinetu Weterynaryjnego lub Lecznicy dla Zwierząt, w której odbyło się szczepienie, a także numer identyfikacyjny po którym zwierzak może zostać zidentyfikowany w rejestrze zwierząt prowadzonym w danej placówce weterynaryjnej.

 zawieszka

Wzory zawieszek mogą być różne w zależności od gustu klientów, niemniej na świecie najbardziej rozpowszechnione są wzory rekomendowane przez "The National Association of State Public Health Veterinarians" mającego swą siedzibę w USA. Są to cztery wzory, z których każdy naprzemiennie, co cztery lata jest uznawany jako obowiązujący w danym roku. System ten uznawany jest często za międzynarodowy system oznaczania zwierząt szczepionych przeciw wściekliźnie. Na rok 2023 zaleca się stosowanie wzoru DZWONEK ZIELONY (dostępnego u nas w laminacie grawerskim pod numerem wzoru #L011 oraz w aluminium pod numerem #A003).

 

Identyfikatory PUPIL-ID są także doskonałym sposobem promocji Lecznic dla Zwierząt bądź Gabnietów Weterynaryjnych, których dane widnieją na zawieszce. Dodatkowo w przypadku zawieszek aluminiowych istnieje możliwość wygrawerowania informacji reklamującej usługi danej lecznicy, gabinetu czy kliniki dla zwierząt na rewersie zawieszki.

Formularz zamówienia

close.png

Minimalna wartość zamówienia wynosi 100 sztuk
Ilość sztuk:
Numeracja od nr:

Informacje na zawieszce


Rok szczepienia
Nazwa szczepionki
Nazwa gabinetu
Adres gabinetu
Miasto
Telefon
dodatkoweinformacjenaodwrocieopcjonalnie
sposobzaplaty
d

Uwagi:DODAJ KOLEJNY PRODUKT

WYŚLIJ ZAMÓWIENIE